Home | Register | Log in
Friday
2024-03-29
8:21 AM
Welcome Viesis | RSS
[Jaunākās Ziņas · Lietotaji · Foruma noteikumi · Meklet · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forums » Yugibum » Yugibum » Apgaisma (Pār mani)
Apgaisma
premium Datums: Tuesday, 2007-12-04, 5:43 PM | Zinojums # 1
Lieutenant-general
Grupa: Administrators
Posti: 508
Respekts: 5
Status: Offline
Pār mani nāca maza apgaismība, nu vismaz kkas uz to pusi, šis stāst nebūs par to ka laiks neeksistē, un pastāv tikai kustība, un deformācija, bet gan par citu manu kārtējo apgaismību, kura pie manām smadzenēm pieklauvēja, kārtējo nakti ap pus diviem guļot gūltā, spēlējot tetri uz telefonu (uh ka izlielijos ka man ir tetris ^_^), Es ap pus diviem, iedomājos, ka vajadzēja pagaidīt līdz vairāk aktivajiem useriem pirms taisīt vairākus apakšsaitus, jo redz... kad mēs būsim, ja un vienīhi JA būsim, daudzāki, vajadzēs vairāk prasību cilvēkiem, un viņi gribēs iet prasīt par vairākiem saitiem (zinu cik nogurdinoši ir skatīties vienā forumā, kur ir simtiem sadaļu wacko ), bet tagat jau vaitad kādam ir tik liela nepieciešamība?

I'm back 8)
 
Kary Datums: Tuesday, 2007-12-04, 6:12 PM | Zinojums # 2
Special Jounin
Grupa: Lietotajs
Posti: 271
Respekts: 1
Status: Offline
Nē nav.

 
premium Datums: Tuesday, 2007-12-04, 6:15 PM | Zinojums # 3
Lieutenant-general
Grupa: Administrators
Posti: 508
Respekts: 5
Status: Offline
tieši tā! un ko tad visi sākuši (ieskaitot mani biggrin ) taisīt jaunus saitus, ja knapi uzturam aktivitāti šeit?

I'm back 8)
 
Kary Datums: Tuesday, 2007-12-04, 6:19 PM | Zinojums # 4
Special Jounin
Grupa: Lietotajs
Posti: 271
Respekts: 1
Status: Offline
Jo viņi tad jūtas baigi kruti ka var izdarīt ko tādu ko cits nevar.

Added (2007-12-04, 6:19 Pm)
---------------------------------------------
Un vel ir bērni kas cenšas būt pieauguši.


 
rko Datums: Tuesday, 2007-12-04, 6:36 PM | Zinojums # 5
Genin
Grupa: Administrators
Posti: 46
Respekts: 2
Status: Offline
Quote
(zinu cik nogurdinoši ir skatīties vienā forumā, kur ir simtiem sadaļu wacko ), bet tagat jau vaitad kādam ir tik liela nepieciešamība?

Viena websaita nav iespejams par visiem novirzieniem apraxtit tapec tiek veidoti webi ar dziļaku izprasmi.

Quote
tieši tā! un ko tad visi sākuši (ieskaitot mani biggrin ) taisīt jaunus saitus, ja knapi uzturam aktivitāti šeit?

Quote
Jo viņi tad jūtas baigi kruti ka var izdarīt ko tādu ko cits nevar.Un vel ir bērni kas cenšas būt pieauguši.

Premium es gribetu tev aizradīt lai tu nesac brucinat to kas tiko uzakts taisit. Un ja tu tik ļoti tam proteste tad versies pie jugimoto un sudzies.
Kary es tava vieta te nelektos es esmu vecaks neka tu un varbut ja te kadam ir maz gadi tomer MOZ ir normali ko nevar teikt par tevi jo tu tikai sedi un suksties neviens tev neliedz uzsakt ko aktivu reku tagad ir Yugitehno un ej jauta par web scriptiem visu ko velies


 
Dariks Datums: Tuesday, 2007-12-04, 6:38 PM | Zinojums # 6
Generalissimo
Grupa: Administrators
Posti: 292
Respekts: 3
Status: Offline
Es ari uzskatu kad taa ir juusu smaga kluuda! Vajadzeja dariit taa ka.. uz hostinga .com vai .lv tas nemaz nav tik svariigi.. ... pirmo kart beidzot tomer nomainit saites vaardu.. yugibum. bija kad bijam mazaki.. vairs nee.. vajag kaut ko loti orginaalu.. un savdabigu., ME-ANIME .. vai kaut kas tads p.s nemts piemers no citas saites.. jo ja musu vards saksies ar yugi.. mes uz saiti nedabusim nevienu +16 gadi! taatad.. atgriezamies pie hostinga.. taatad.. tur vajag sadalitt vairakos forumos.. varu piedavat ieskatu onlinegames.lv tur taa ir parastais forums un eve forums.. taa pat ari iespeja mainit dizainu.. taa bus mazaks jucekeklis.. un visi stradaas pie viena! daudz labaks un kvalitivaks darbs buus uzreiz!

 
rko Datums: Tuesday, 2007-12-04, 6:45 PM | Zinojums # 7
Genin
Grupa: Administrators
Posti: 46
Respekts: 2
Status: Offline
Quote
a musu vards saksies ar yugi.. mes uz saiti nedabusim nevienu +16 gadi

bet si ir ar;i tema par Multebem un visadiem multe;nu varoņiem un piemeram man ir 17 G un mani tas interese host neko parak nemainis vins nodomas kruts nosaukum vins ienaks bet huinja tas pats jau vien bus. Laigan dala taisniba tev ir -
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Nezini kur cs2 brush dabut ?


 
Dariks Datums: Tuesday, 2007-12-04, 6:56 PM | Zinojums # 8
Generalissimo
Grupa: Administrators
Posti: 292
Respekts: 3
Status: Offline
yugi - atvasinajums no yu-gi-oh.. Teiksim taa latvisiesi saka nee jo ar siim kartim nodarbojas.. mazie cilvecini uun ar skibajam acstinam.. vajag kaut ko daudz orginalaaku lai parsistu otaku.lv

 
rko Datums: Tuesday, 2007-12-04, 6:59 PM | Zinojums # 9
Genin
Grupa: Administrators
Posti: 46
Respekts: 2
Status: Offline
Bet mes esam mees un mu viņi ir vinji tu jau ari gribi nezin kadu tautu paša sakuma mums pašlaik ir savs atbalstita;ju pulciņš un tas aug maz pamazam

 
rko Datums: Tuesday, 2007-12-04, 8:47 PM | Zinojums # 10
Genin
Grupa: Administrators
Posti: 46
Respekts: 2
Status: Offline
Man šitas bus pedejais koments par šo temu.
===========================================================
Man personīgi patik tadas tēmas ka webscriptind, personal computer tuning, electrotehnologi in whorld.
Un es zinu ka ir veel daudzi citi kam intrese kada no šīm temam. Es jau nezin ko neprasu un vispar nesaprotu kas jums dirsu pleš par šiem websaitiem ?? Mes vienkarši ar Milnieci palidzam popularizēt web ar saviem līdzekļiem jums jau neviens tur neliek iet ieksa. Un ja goīgi esmu sašutis ka sita uzklupat. Centos visu atspekot bet ja dažiem nedalec tad nedalec. Ja tik šausmīgi vēlies es nomanišu domeni jums par prieku lai jus varētu pa naktim mierigi gulet angry
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Postu laboja rko - Tuesday, 2007-12-04, 8:50 PM
 
premium Datums: Tuesday, 2007-12-04, 11:23 PM | Zinojums # 11
Lieutenant-general
Grupa: Administrators
Posti: 508
Respekts: 5
Status: Offline
1. Nav milniece, bet gan mincene happy
2. bez rupjībām, un par to.. nu eh labi neko...
3. esi kadreiz bijis iekš datuve un google? (nezinu kapec rakstiju, kkads daudz maz sakarigs ir jaraksta viens no pedejajiem postiem
4. man pohuj, kautvai tu to domēni nomaini, vai nē, gulēšu tikuntā ar savu tetri, un klausīšos radio :P


I'm back 8)
 
Dariks Datums: Wednesday, 2007-12-05, 3:25 PM | Zinojums # 12
Generalissimo
Grupa: Administrators
Posti: 292
Respekts: 3
Status: Offline
Bernudarzs! Man tas ir piegriezies! Saakiet vispaar domaat par ko sis saits ir! ANIME,MANGA,game(minimali) cartoon.. Nevis par datordzelziem.. tik pat labi reklamas peec lai dabutu uz lapu cilvekus varam taisiit saiti par toletes pappiru: miksts un maigs ir tikai yugibum papirs! <_<
Buutu labak visi savas domas salikusi pie sii pasha.. un sen jau uztaisiijusi daudz ko labaaku.. nevis maukusi savas kipa yugibmu saites.. Sii pasa lapa nav perfekta un pec iespejas drizaak japarjiet uz yugibum.lv Bet tam ir vajadzigs milzigs darbs!


 
jugimoto Datums: Wednesday, 2007-12-05, 3:58 PM | Zinojums # 13
Generalissimo
Grupa: Lietotajs
Posti: 492
Respekts: 15
Status: Offline
Parspet otaku? Tas nav mans merķis, jo Otaku Ir Anime Comunity forums Latvijā. Patiesiba Yugibum nevaretu pieskaitit pie Anime saitu, drizak pie multenu saitu zem 16 gadiem biggrin Kautgan te nak ari +16 un ievieto informaciju kas domata +16 gadiem. Taspats ari yugibum.lv ja mes gribam taisit Anime saitu, tad jamaina ir VISS! Un nosaukums obligati jamaina!!! Ka ari varam palikt pie shi te pasha!!!

 
Dariks Datums: Wednesday, 2007-12-05, 4:05 PM | Zinojums # 14
Generalissimo
Grupa: Administrators
Posti: 292
Respekts: 3
Status: Offline
Jamaina! happy

 
premium Datums: Wednesday, 2007-12-05, 7:24 PM | Zinojums # 15
Lieutenant-general
Grupa: Administrators
Posti: 508
Respekts: 5
Status: Offline
jamaina, un vēl.. eh... happy

I'm back 8)
 
Forums » Yugibum » Yugibum » Apgaisma (Pār mani)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Copyright Yugibum © 2024
Hosted by uCoz