Home | Register | Log in
Friday
2024-05-03
1:32 PM
Welcome Viesis | RSS
[Jaunākās Ziņas · Lietotaji · Foruma noteikumi · Meklet · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » Interesanti » Seriali » Specvienība
Specvienība
herakls6 Datums: Wednesday, 2007-10-24, 7:34 PM | Zinojums # 1
Jounin
Grupa: Administrators
Posti: 180
Respekts: 4
Status: Offline
Specvienība (The Unit)

žanrs : Drāma/Asa sižeta filma.
Valsts : ASV
Gads : 2006

Specvienības kareivju ģimenes dzīve Seriāla Dubultspēle veidotāji ir radījuši aizraujošu seriālu Specvienība, kas ļauj ielūkoties kareivju dzīvē. Seriālā uzmanība vērsta ne tikai uz kaujām un militāriem uzdevumiem, kuros kareivji piedalās, bet īpaša loma atvēlēta ģimenes dzīves aplūkošanai. Specvienības ietvaros būs iespējams uzzināt, kā tas ir - būs kareivja sievai un vienmēr uztraukties par mīļotā cilvēka dzīvību. Lai gan tas ir Specvienības kareivja darbs, tas tomēr ir daudz riskantāks un dzīvībai bīstamāks, nekā ierindas darbu veicējam. Specvienības kareivju zvērests “Apzinoties, ka esmu brīvprātīgs Specvienības dalībnieks, kā arī pilnībā saprotot izvēlētās profesijas briesmas, es darīšu visu, lai Specvienības kareivja profesija saglabātu prestižu un cieņu citu acīs. Atzīstu, ka Specvienības dalībnieks ir elitārs kareivis, kurš dodas uz cīņas skarto kaujas lauku, jūru vai jebkuru citu vietu. Es apzinos, ka dzimtene no manis sagaida, lai es rīkotos tālredzīgi, ātrāk kā citi un cīnītos sīvāk kā ierindas kareivji, ko arī apņemos veikt. Nekad nenodošu savu biedru. Sevi vienmēr uzturēšu labā fiziskā formā, būšu psiholoģiski stabils un morāli paštaisns. Veikšu vairāk kā no manis sagaida, lai ko tas arī prasītu. Ar savu uzvedību rādīšu piemēru, ka esmu īpaši izvēlēts un ļoti labi apmācīts kareivis. Mana pieklājība pret augstāk stāvošiem virsniekiem, tīrība pret personīgām lietām un rūpes par personīgo kaujas aprīkojumu būs kā paraugs, kuram ikviens vēlēsies sekot. Sīvi cīnīšos ar dzimtenē sastaptiem ienaidniekiem un pierādīšu tiem, ka esmu labāk apmācīts kaujai. Nekad nepametīšu kritušos biedrus, lai tie nenokļūtu ienaidnieku rokās. Kā arī, neskatoties uz jelkādiem apstākļiem, nenodošu savu dzimteni. Lai arī ar kādām grūtībām saskaršos, darīšu visu, lai veicamo misiju paveiktu, ja pat būšu vienīgais izdzīvojušais.

surprised


Lineage 2 rulzz!!
One shot two kills,no luck just skills!
Ieliekat man respect +

Postu laboja herakls6 - Wednesday, 2007-10-24, 7:37 PM
 
Forums » Interesanti » Seriali » Specvienība
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Yugibum © 2024
Hosted by uCoz