Home | Register | Log in
Friday
2024-04-19
2:12 AM
Welcome Viesis | RSS
[Jaunākās Ziņas · Lietotaji · Foruma noteikumi · Meklet · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » Anime » Anime » Mononoke Hime (Princess Mononoke)
Mononoke Hime
jugimoto Datums: Thursday, 2007-10-18, 3:25 PM | Zinojums # 1
Generalissimo
Grupa: Lietotajs
Posti: 492
Respekts: 15
Status: Offline



Princess Mononoke (もののけ姫, Mononoke Hime) ir Japāņu animētā filma, kuru izveidoja Hayao Miyazaki. Japānā tā iznāca 12. jūlijā 1997. gadā, bet Amerikā 29 oktobra, 1999 gadā.
Kopumā, Mononoke ir trešā populārākā anime filma, aiz Spirited Away un Howl's Moving Castle, both also by Miyazaki, kuras arī izveidojis Miyazaki.
Princess Mononoke ir ar roku zīmētā Anime, bet ir izmantoti arī dažas datora tehnikas.


Sižets

Filma sākas ar to, ka Ashitaka izglābj savu ciematu no demona, meža cūku dieva Nago. Cīnoties ar Nago, Ashitaka ievainoja savu roku, un ieguva Nago lāstu. Ashitaka teica ka rēta lien ārā no viņa ķermeņa, un viņu nogalina. Taču Nago ķermenī atrada dzelzs bumbiņu, kas varētu būt lāsta izcelšanās avots. Ashitaka devās uz rietumiem, no kurienes nāca Nago, lai apturētu lāstu.

Ashitaka nogrieza savus matus, un devās ceļa ar savu dzīvnieku Yakul. Pirms viņš pameta savu ciematu, viņa māsa viņam iedeva kristāla dunci.

Ceļojot Ashitaka nokļuva mežā kur mīt dzīvnieku dievi, ieskaitot vilku dievu Moro. Kā arī mežā dzīvo meža gars, kuru dēvē par "dzīvības un nāves dievu", kurš dienā ir kā briedis, bet naktī paliek par nakts staigātāju. Pie meža atrodas arī cilvēku apdzīvota pilsēta. Šīs pilsētas iedzīvotājiem vajag iznīcināt visu mežu lai iegūtu vairāk dzelzs ieguves vieta, bet dzīvnieki aizstāv savu mežu, un karo ar cilvēkiem. Kā arī kaujās piedalās pilsētas vadone, Lady Eboshi Gozen, kura iešāva Nago, un viņš parvērtās par Demonu.

Kad Ashitaka bija pilsētā, tad pilsētai uzbruka San, meitene, kura dzīvo pie vilkiem. Ashitaka apturēja San un Eboshi kauju, un izglāba San.

Eboshi plānoja nomedīt meža garu, un iegūt viņa galvu.
Neklausot Ashitaka vārdiem, Eboshi panāca savu un ieguva meža gara galvu taj brīdī, kad viņš pārvērtās par nakts staigātāju. Meža gars vēlējās atgūt savu galvu, un viņš norāva Eboshi roku. Tikmēr Jigo, kurš kolekcijonēja galvās, nesa viņu ar saviem palīgiem uz pilsētu. Tikmēr meža gars viņus ķēra iznīcinot visu mežu. Ashitaka un San atguva galvu no Jigo, un atdeva to meža garām. Par atlīdzību meža gars Ashitaka'm noņēma lāstu.



Galvenie varoņi


Ashitaka ir sava ciemata līderis. Viņš izglāba savu ciematu no mežacūku dieva Nago dēmona. Cīņas laikā viņš inficēja savu roku un ieguva lāstu no Nago. Pateicoties šim lāstam Ashitaka ieguva lielu spēku, taču šis lāsts viņu lēnām nogalina. Filmas laikā Ashitaka iemīlas San (Princess Mononoke). Ar San palīdzību viņi apturēja lāstu.


San (Princess Mononoke) ir jauna meitene, garu un plēsēju princese. Kad San bija mazulis, viņas vecākiem uzbruka vilki. Taču viņu pie sevis paņēma vilku dievs Moro. San visu laiku noraidija, ka viņa ir cilvēks, bet domāja, ka viņa ir vilks.
Kad beidzās cīņa ar meža garu, San atklāja, ka viņa mīl Ashitaku, un nevar dzīvot bez cilvēkiem.


Lady Eboshi ir stipra sieviete. Vīņa ir Irontown līdere. Šajā pilsētā cilvēki nodarbojas ar dzelzs apstrādi, un veido ieročus. Viņa pa savu naudu nopērk prostitūtas lai strādātu smagos darbus. Kā arī viņai pretinieki, San, Samuraji un Nago. Eboshi iešāva Nago, un tādeļ vīņš pārvērtās par demonu.






Postu laboja jugimoto - Thursday, 2007-10-18, 5:00 PM
 
Dariks Datums: Sunday, 2007-10-21, 11:39 AM | Zinojums # 2
Generalissimo
Grupa: Administrators
Posti: 292
Respekts: 3
Status: Offline
Es so anime man liekas kad esmu redzeejis =0 Tas vilks kaut ko aatsauca atminaa

 
Linsy Datums: Sunday, 2007-10-21, 2:10 PM | Zinojums # 3
Soul Thief
Grupa: Moderators
Posti: 71
Respekts: 7
Status: Offline
es ar shito esmu redzeejusi... bet jaasaka godiigi - man nepatika... kkas man tai multenee likaas nevisai forsh.... ottreiz negribeetu skatiities.....
 
Mincene Datums: Monday, 2007-10-22, 10:22 AM | Zinojums # 4
Admin
Grupa: Administrators
Posti: 268
Respekts: 8
Status: Offline
man gan patika!
 
jugimoto Datums: Monday, 2007-10-22, 10:24 AM | Zinojums # 5
Generalissimo
Grupa: Lietotajs
Posti: 492
Respekts: 15
Status: Offline
man ar smile

 
Kary Datums: Monday, 2007-10-29, 9:16 AM | Zinojums # 6
Special Jounin
Grupa: Lietotajs
Posti: 271
Respekts: 1
Status: Offline
Kur tas laiks kad što redzēju. ;D
Tad es fanoju par šito anime.
Jānoskatās velkādreiz.


 
Salvete Datums: Tuesday, 2007-11-13, 9:00 PM | Zinojums # 7
Yugibum Apmekletajs
Grupa: Lietotajs
Posti: 3
Respekts: 0
Status: Offline
es neesmu sleep
 
Pandora Datums: Tuesday, 2007-11-13, 9:20 PM | Zinojums # 8
Special Jounin
Grupa: Informacijas Devejs
Posti: 205
Respekts: 0
Status: Offline
Uh, es ar neesmu redzējusi ;D laikam..

ekh, laikam būs kkad jānoskatās.

 
Forums » Anime » Anime » Mononoke Hime (Princess Mononoke)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Yugibum © 2024
Hosted by uCoz