Home | Register | Log in
Monday
2024-04-29
11:12 AM
Welcome Viesis | RSS
[Jaunākās Ziņas · Lietotaji · Foruma noteikumi · Meklet · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » Interesanti » Cartoons » Yu-Gi-Oh Varoņi (ENG)
Yu-Gi-Oh Varoņi (ENG)
Mincene Datums: Friday, 2007-10-19, 6:54 PM | Zinojums # 1
Admin
Grupa: Administrators
Posti: 268
Respekts: 8
Status: Offline
Jaden Yuki

Jaden dzīvo lowest-ranked Slifer red kopmītnē tāpēc ka viņš saņem sliktus grādus, bet he's out pie pierādīt ka test lielu daudzumu aren't everything! Viņa augstākās duelējas iemaņas un incredible instinkts ir atšķirībā no jebkā pasniedzēji ir skatījušies pirms, un he's gatavs pie šūpot divkaujas akadēmiju pie viņa fonda!

Aster Phoenix

Asteres Phoenix ir pasaules slavenu, augstu stāvošu profesionālu duelantu. Viņš tiek dievināts by līdzjutēji ap globusu un viņa slavenības statuss ir darījis izbrīnas for duelēšanās spēle by iedomāšanās it pie masām. Bet kāpēc vajag sekmīgam profesionālam duelantam iereģistrēt kā pirmkursnieks at divkaujas akadēmija? Tur vajag būt vairāk pie šīs duelēšanās pro nekā saista uzmanību!

Axel Brodie

Ielaidiet un piešķiriet man divdesmit! Aksela Brodie ir toughest duelantu vienu pie jebkad ierasties ārpus rietumu akadēmijas. Axel's nekāds blēņas stils un kara audzināšanas ir pagrieza viņu into disciplinētais duelants viņš ir šodien. Viņš ir the labāko from rietumi, roka izvēlēts by profesora odze. Ir šo mere sagadīšanos vai ir tur apslēptu misiju ir camouflaged by kartes?

Jesse Anderson

Jesse Anderson ir friendly, lojāls un izprieca-mīl duelantu from ziemeļnieciska akadēmija. Ar viņa kristāliska zvēra uzticamo klāju at viņa mala, Jesse var nomest ar labāko of'em! Jesse vienā mirklī top Jaden's tuvu draugu vienu pēc apzināšanās tie gan sadala duelēšanās the tāpat prieku gan baigā spēja pie skatīties un speak pie divkaujas monstra gariem! Pēc tiek godalgots kristāliska zvēra klājs from pegasus, Jesse tērē viņa laika mēģina pie iegūt varavīksnes drakona pilnīgi jaudīgo karti vairākumu!

Zane Truesdale

Pat skolā iesaiņoja ar duelējas brīnumiem, obeliska Blue's Zane stāv augšā kalns kā divkaujas akadēmijas karalis. Nekādam citam studentam ir eveer defeated šo superstar duelantu! Kaut arī viņa jaunais brālis Syrus ir incoming klasē, viņš doesn't šķērdē viņa laiku domā par viņu - kāpēc nemiers duelējas ar jaunu brāli, kurš can't divkauja?

Chazz Princeton

Chazz ir gudru un ārkārtīgi sought-after pirmkursnieks, kurš tika nekavējoties izvietots into augsts-klasificētā obeliska zilējuma kopmītne.
Viņš uzskata ka duelēšanās ir for elite - ne for rabble-rousing, low-scoring, untalented masas! Kāds saņem zemus grādus vajag būt spārdītam ārpus skolas, īpaši ka loser Jaden!

Tyranno Hassleberry

Dino duelants Tyranno Hassleberry ir spēku pie būt rēķinātam ar! Šis sākumā-ikgadējs Ra dzeltens students ar kaisli for dinozauri ir faktiski daļas dinozauru himself! Bērnišķīgs accident kamēr panākšana pārakmeņojumi atstāja viņu unable pie iet, kamēr dakteri ķirurģisks piedēstīja dinozaura kaulu into viņa kāja! Pašlaik viņa dino DNS piešķir viņam spēku viņam vajag pie satriekt pat īpaši skilled duelantus!

Syrus Truesdale

Jaden's roommate Syrus dara something pat Jaden can't dara - viņš saņem zemus grādus nekā Jaden! Kaut arī he's pieklājīgs duelants, viņš doesn't tic himself, tā viņš bieži dara kļūdas īpaši kritiskajās situācijās. It can't palīdz ka Syrus's vecākais brālis ir Zane, labākais students skolā. Kā var viņš dzīvot līdz pat viņa brother's perfect standartiem? Iespējams ar Jaden's palīdzību, Syrus will uzticēt himself un uzlīst ārpus pagraba pie rādīt pasaulei kas īsts duelants viņš ir!

Dr. Vellian Crowler

Dakteris Crowler pasniedz galvenu divkauju apmāca at divkaujas akadēmija, bet don't expect viņu pie audzināt jūs ja you're cīnās jūsu studies. Ja jūs can't tur augstāk ar viņa mācībām, viņš grib jūs izdzināt! Viņš tic duelēšanos ir for augstākie studenti, kurš saņem lieliskus grādus, tā viņš paslepeni mēģina pie pastumdīt vājos studentus pie pilēt ārpus skolas. Nekam vajag darīt viņu laimīgs nekā redzējums Jaden izdzīts!

Alexis Rhodes

Alexis's duelēšanās talants equals tās skaistumu, un they're Obas virsotne-aizzīme! Kaut arī iepleš vērtēja kā obeliska zilējuma karaliene, Alexis doesn't let ka virsraksts iet pie tās galvas. Atšķirībā no citiem augstu stāvošajiem obeliska zilējuma studentiem, Alexis doesn't seko pūli un domā ka she's labāk nekā kāds bez, kurš var skaidrot tās interesi pie independent un ciets Jaden. Kaut arī mīlēts by katrs, viņa apklāj dziļas skumjas within tāpēc ka tās brālis ir noslēpumains zudis.

Bastion Misawa

Bastion's smart un aprēķināja duelējas stilu pelnīja viņam augstos grādus pirmkursnieku pretendenta klasē! Viņš var analizēt viņa opponent's vājumus un ekspluatēt tos pie viņa priekšrocības tāpēc ka viņš mācās pastāvīgi pie learn ko pie darīt jebkurā situācijā.

Postu laboja Mincene - Thursday, 2007-10-25, 2:52 PM
 
jugimoto Datums: Friday, 2007-10-19, 7:08 PM | Zinojums # 2
Generalissimo
Grupa: Lietotajs
Posti: 492
Respekts: 15
Status: Offline
ENG info nevajag! vari iztulkot smile

 
premium Datums: Friday, 2007-10-19, 8:13 PM | Zinojums # 3
Lieutenant-general
Grupa: Administrators
Posti: 508
Respekts: 5
Status: Offline
tu to infu gadijuma neatrad i chiten? te te :Dhttp://duelistacademy11.tripod.com/id6.html

I'm back 8)
 
Kary Datums: Monday, 2007-10-22, 9:12 PM | Zinojums # 4
Special Jounin
Grupa: Lietotajs
Posti: 271
Respekts: 1
Status: Offline
Iztulkot luudzu.

Bez tam tur nav visi varoòi.




Postu laboja Kary - Monday, 2007-10-22, 9:13 PM
 
Mincene Datums: Tuesday, 2007-10-23, 9:08 AM | Zinojums # 5
Admin
Grupa: Administrators
Posti: 268
Respekts: 8
Status: Offline
nu vispar jaa
 
Kary Datums: Wednesday, 2007-10-24, 11:47 AM | Zinojums # 6
Special Jounin
Grupa: Lietotajs
Posti: 271
Respekts: 1
Status: Offline
Nevis vispaar jaa, bet iztulko un pieliec klaat vel varonnus.

 
herakls6 Datums: Thursday, 2007-10-25, 12:09 PM | Zinojums # 7
Jounin
Grupa: Administrators
Posti: 180
Respekts: 4
Status: Offline
kary ko tu te vinu komande pati neko neliec pat info devejs neesi bet te visus izriko! gunsmilie

Lineage 2 rulzz!!
One shot two kills,no luck just skills!
Ieliekat man respect +

 
Mincene Datums: Thursday, 2007-10-25, 2:52 PM | Zinojums # 8
Admin
Grupa: Administrators
Posti: 268
Respekts: 8
Status: Offline
tagad labak ar partulkosanu?
 
jugimoto Datums: Thursday, 2007-10-25, 3:43 PM | Zinojums # 9
Generalissimo
Grupa: Lietotajs
Posti: 492
Respekts: 15
Status: Offline
Jaa liels paldies respect

 
Pandora Datums: Thursday, 2007-10-25, 4:57 PM | Zinojums # 10
Special Jounin
Grupa: Informacijas Devejs
Posti: 205
Respekts: 0
Status: Offline
Tulkojums patizls.. kā var nezināt ko nozīme he's? o.O
 
Kary Datums: Thursday, 2007-10-25, 5:05 PM | Zinojums # 11
Special Jounin
Grupa: Lietotajs
Posti: 271
Respekts: 1
Status: Offline
herakls6 - Gribi pastrīdēties? Labi. Es saku ko es domāju. Un tu būsi jau nu pēdējais cilvēks kas man ko teiks.

Par tulkojumu - Vāji. Es saprotu ka visi nevar būt baigie angļu valdodas ģeniji bet ir vārdnīcas un tilde.
Mazliet piekasīšos.

Jaden Yuki Varbūt paklausies kā viņu vārdus izrunā multenēs un tad pamēģini rakstīt tā. piemēram Džeidans.

Jaden dzīvo lowest-ranked Slifer red zemākā līmeņa, Slaifera sarkanajā kopmītnē tāpēc ka viņš saņem sliktus grādus Kas ir grādi? xD, bet he's out pie pierādīt ka test lielu daudzumu aren't everything! Es īsti to tekumu nesaprotu jo viņš ir dīvai iztulkot un savilt sakarību starp pārējiem vārdiem ir neispējami. Bet he ir viņš. Man šķiet ka to angļu valodā māca jau sākumklasēs... Viņa augstākās duelējas iemaņas un incredible instinkts ir atšķirībā no jebkā pasniedzēji ir skatījušies pirms, un he's gatavs pie šūpot divkaujas akadēmiju pie viņa fonda! [i] Un tas pats kas iepriekš. Nesakarība starp vārdiem.[/b]

Bet var redzēt ka esi centusies. Ja tu nemāki iztulkot tad vērsies pēc palīdzības lai vis būtu kvalitatīvāk.


 
Mincene Datums: Thursday, 2007-10-25, 6:24 PM | Zinojums # 12
Admin
Grupa: Administrators
Posti: 268
Respekts: 8
Status: Offline
es zinu ko nozime he's!laikam aizmirssies iztulkot

Postu laboja Mincene - Thursday, 2007-10-25, 6:25 PM
 
Linsy Datums: Thursday, 2007-10-25, 6:48 PM | Zinojums # 13
Soul Thief
Grupa: Moderators
Posti: 71
Respekts: 7
Status: Offline
aapaac... tu tulko vai dators? kaapeec puse iztulkota puse nee? ja nemaaki iztulkot, labaak netulko.... tas nav uzbrauciens, man prieks, ka tu vispaar centies, bet taads texts manupraat ir garaam....
 
herakls6 Datums: Thursday, 2007-10-25, 6:52 PM | Zinojums # 14
Jounin
Grupa: Administrators
Posti: 180
Respekts: 4
Status: Offline
Quote (Kary)
herakls6 - Gribi pastrīdēties? Labi. Es saku ko es domāju. Un tu būsi jau nu pēdējais cilvēks kas man ko teiks.

es jau pateicu lol un es laikam esmu pirmais ne pedejais bash


Lineage 2 rulzz!!
One shot two kills,no luck just skills!
Ieliekat man respect +

 
Linsy Datums: Thursday, 2007-10-25, 6:57 PM | Zinojums # 15
Soul Thief
Grupa: Moderators
Posti: 71
Respekts: 7
Status: Offline
ja kas grades - ir atziimes biggrin
he is out to prove it - viņš ir gatavs to pierādīt
from rietumi biggrin - no rietumiem
ever defeated - jebkad sakāvis/pieveicis
loser Jaden - zaudētājs džeidans (vai kaa tur vinja vaardu izrunaa)
something - kaut kas
belive himself - tic sev

utt........

labaak netulko, ja nemaaki, atstaaj anglju valodaa... taa labaak var saprast biggrin

 
Forums » Interesanti » Cartoons » Yu-Gi-Oh Varoņi (ENG)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Yugibum © 2024
Hosted by uCoz